E DO I GJITHE PUBLIKU! Efi i rremben vendin e punes në TCH moderatores së njohur dhe …

Por në korridoret e Top-Channel qarkullojnë thashetheme se ky program do ti besohet një ish konkurrenteje të Përputhen dhe ajo është Efi Dhedhes.

Një gjë është e sigurt që Bora Zemani nuk do të jetë më prezantuesja e Përputhen në shtator.
Efi ishte edhe pjesë e Big Brothet Vip këtë vit dhe tashmë është një figurë e Top-Channel.

Megjithatë një tjetër emër që është menduar është edhe Kiara Tito, programi i së cilës nis së shpejti në Top-Channel.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...