Bën twerk në kishë, shqiptarët “shpërthejnë” ndaj Arjola Demirit: Paturpësi në shtëpinë e Zotit: Del videoja…

Një video e fundit e aktores Arjola Demiri ka irrituar tej mase ndjekësit e saj.

Aktorja shfaqet në kishë, e veshur me një fustan të zi teksa kërcen me levizje provokuese këngën “Nasty” të Dafina Zeqirit.

Komentuesit nuk e kanë toleruar aspak këtë gjest të aktores.

“Kisha është shtëpia e Zotit. Ka norma dhe etikë në sjellje dhe veshje. Çfarë ka dashur të shprehi me këtë skenë”, shkruan një prej dhjetra kritikuesëve të aktores në këtë video.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...