Arbana dhe Eduarti nisin muajin e mjaltit, ky është vendi përrallor që kanë zgjedhur të sapomartuarit

Çifti i sapomartuar nuk ka humbur aspak kohë dhe ka nisur menjëherë muajin e mjaltit pas dasmës të shumëpërfolur në Toscana.

Duket se Italia është një vend speical për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, pasi ata e kanë zgjedhur edhe për muajin e mjaltit.

Arbana dhe Eduarti kanë publikuar foto nga një provincë e Trentos ku duket se po shijojnë qetësinë pas gjithë zhurmës që shkaktoi dita e tyre speciale.

Kujtojmë se dasma e Arbanës dhe Eduartit ishte mjaft private dhe të ftuarit u porositën të mos publikojnë pamje të çiftit në rrjetet sociale.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...