Alketa Vejsiu ndan momentin special me djalin: Sa shpejt u…

Rrallë e për mallë! Alketa Vejsiu ndan momentin special me djalin: Sa shpejt u rrite.

Alketa Vejsiu ka qenë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por kohët e fundit edhe fëmijët e moderatores kanë marrë vëmendje. Pas vajzës, Nikol, e cila i mahniti të gjithë me tiparet e bukura dhe fotot në Instagram, sot vëmendjen po e merr djali i moderatores, Lionel.

Alketa ka publikuar një video gjatë pushimeve ku shihet me djalin të përqafuar dhe shkruan se dashuria për fëmijët nuk shprehet teksa thekson se ai është rritur shumë.

“Me fjalë nuk shprehet as përshkruhet dot dashuria për femijët; ndjehet! Sa shpejt u rrite Lionel, kampioni i zemrës sime, dua të të tregoj botën”, shkruan Alketa.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...