U ankua se nuk e lanë të bënte foto, Ylli Limani i dërgon mesazh Arbana Osmanit pas dasmës

Të shtunën para se të mbahej dasma e Arbanës dhe Eduartit, Ylli Limani postoi në InstaStory një video ku shprehej i mërzitur që nuk e lejuan të bënte foto, një rregull që çifti e kishte vendosur për të gjithë të ftuarit.

Sot Arbana ka zbuluar se Ylli i ka dërguar disa mesazhe shumë të bukura pas dasmës duke e falenderuar që këndoi në dasmën e tyre.

“Ceremonia më e bukur ndonjëherë ishte. Ti dukeshe ëngjëll”, i shkruan Ylli Arbanës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...