Të pandarë pas BBV, Kristi dhe Dea Mishel shfaqen duke bere …

Krist Aliaj dhe Dea Mishel kanë qënë dy nga personazhet më të komentuar dhe të fortë në këtë edicion të dytë të “Big Brother VIP”.

Pas eksperiencës në formatin e njohur, atyre u janë besuar rolet e opinionistëve në emisionin “She’s on top” ku shumë vajza të reja konkurrojnë për të hyrë në botën e modelingut.

Gjatë kësaj kohe Kristi edhe Dea janë shfaqen shpesh bashkë duke ngritur shumë aludime në rrjet.

Megjithatë dyshja me daljet e tyre kanë zbuluar se kanë një kimi me njëri-tjetrin.

Së fundmi Dea dhe Kristi kanë zbuluar përmes postimeve në rrjete sociale se po bëjnë shopping së bashku.

Ata kanë postuar disa momente në ‘Instastory’ ku shihen duke zgjedhur rroba të ndryshme, e ndoshta për puntatën e radhës në “She’s on top”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...