Reagimi i Xhemit në dasmën e Arbanës është tipiku i një shoqeje të ngushtë

Kur kanë kaluar 3 ditë nga ceremonia e dasmës e Arbanës dhee Eduartit, të ftuarit kanë nisur të postojnë pak nga pak nga ajo ditë.

Një nga të ftuarat e padiskutueshme ishte dhe Xhemi Shehu, shoqja e ngushtë e Arbanës. Duke qenë se nuk mundi të postonte dot në atë ditë, sot Xhemi ka zbuluar fustanin që zgjodhi.

Rozë dhe i çarë në një anë, ishte zgjedhja e saj. Mirëpo, ajo që na tërhoqi më shumë vëmendje ishte përshkrimi i fotos.

‘Pak minuta para se të qaja’- shkruan Xhemi duke na lënë të kuptojmë se u emocionua kur pa shoqen e ngushtë të veshurme fustanin e bardhë.

 

Kujtojmë se dasma e Arbanës dhe Eduartit u zhvillua dy ditë më parë në Toskanë në Itali. Një grup shumë i ngushtë familjarësh dhe miqsh ishin prezent në ceremoni, mirëpo nuk ndanë asgjë në rrjetet sociale, pasi ishte “kusht” i vendosur nga vetë çifti.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...