Nuk ndalet suksesi i Luiz Ejllit, pas koncerteve në SHBA, këngëtari njofton…

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Jo vetëm në Shqipëri, por Luiz Ejlli së fundmi ka zhvilluar disa koncerte jashtë vendit.

Pasi përfundoi turin e koncerteve në SHBA ishte vetë Luizi ai që sapo ndau në Instagram disa postera nga koncertet që do mbahen në 23 dhe 24 Qershor në Londër.

Luizi nuk ka qenë pjesë në dasmën e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj, por nuk mungoi një video mesazh nga ana e Luizit për ta.

Ama ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen ka qenë një koment i ndjekëses së tij, të cilën Luizi nuk e ka anashkaluar aq lehtë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...