“Mu mbushën sytë me lot”, Arbana Osmani tregon historinë emocionuese që fshihet pas fustanit të saj të nusërisë

Arbana reagoi për herë të parë pas dasmës me Eduartin.

Si fillim ajo postoi një video në Instagram nga vendi magjik i Toskanës, ku edhe pse nga larg, ndjehej qetësia që transmetohej.

Ndërsa pak më parë ajo ka rrëfyer edhe disa detaje lidhur me dasmën, megjithëse ende nuk ka postuar një foto e veshur me fustan, përkrah Eduartit.

Si fillim Arbana falenderon të gjithë personat që e ndihmuan për të realizuar një dasëm sa më perfekte.

“Pak ditë më parë, në një ceremoni private vetëm me njërëzit tanë me të afërt festuam dashurinë në të gjitha dimensionet e saj. E megjithëse zgjodhëm që këtë moment ta mbanim për vete kam ndjerë pafund dashurinë dhe dashamirësinë tuaj që ka qenë e pakursyer si gjithmonë.

E pakursyer ka qenë edhe ndihma që disa nga miqtë tanë na kanë dhënë për të jetuar këtë ditë ashtu siç e kisha ëndërruar dhe ne do t’ju jemi gjithë jetën mirënjohës për gjithçka që kanë bërë”- shkruan moderatorja.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...