Luizi lë sërish Kiarën vetëm? Pas Amerikës, zbulohet vendi ku pritet të ‘arratiset’ fituesi i BBV

Luiz Ejlli s’po gjen rehat në Shqipëri. Pasi përfundoi turin e koncerteve në SHBA, fituesi i ‘Big Brother VIP Albania’ do të niset drejt Britanisë së Madhe pasi janë planifikuar disa koncerte për të.

Ishte vetë Luizi ai që sapo ndau në rrjetin e tij social ‘Instagram’ disa postera nga koncertet që do mbahen në 23 dhe 24 Qershor në Londër.

Nuk dihet nëse edhe këtë radhë do të shkojë pa Kiarën, apo tani që moderatorja e përfundoi eksperiencën si drejtuese e emisionit ‘Kepi i Tundimeve’, mund të shkojë me të. Por, se pari duhet viza!

Kujtojmë se Luizi qëndroi në SHBA për disa javë, ku u dhuroi shqiptarëve të Amerikës kënaqësinë që ta shohin nga afër e që të dëgjojnë muzikë nga zëri i tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...