Kiara Tito dhe familja e saj marrin lajmin e hidhur, ajo kërkon ndihmën e të gjithëve

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara sot përmes një postimi ka bërë të ditur se iu ka humbur qeni.

Ajo ka kërkuar ndihmën e të gjithëve për gjetjen e tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...