Efi Dhedhes i merr vendin Bora Zemanit, prezantuese në Përputhen

Bora Zemani nuk do të jetë më prezantuesja e Përputhen në shtator. Në korridoret e Top-Channel qarkullojnë thashetheme se ky program do t’i besohet një ish konkurrenteje të Përputhen dhe ajo është Efi Dhedhes.

Efi, e cila ishte pjesë e Big Brothet Vip këtë vit është komentuar shumë për ngjashmërinë me Borën.

Një tjetër emër që është menduar është edhe Kiara Tito, programi i së cilës nis së shpejti në Top-Channel.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...