E rrallë! Arbana Osmani i publikohen per here te pare mesazhet private me …

Arbana Osmani ka publikuar bisedën që ka bërë më Ylli Limanin pas ceremonisë.

Këngëtari ka qenë pjesë e të ftuarve special në ditën e saj më të veçantë ku sigurisht dhe ka performuar.

Pasi gjithçka ka përfunduar këngëtari ka bërë një bisedë me moderatoren e cila është bërë publike tashmë për të gjithë.

Ceremonia ma e bukur nga të gjitha i shkruan Këngëtari.

Arbana e falenderon për këtë. E ngacmoja Eraldon se si do i beja një review të tmerrshme haha. Por ishte shumë e bukur. Ti dukeshe engjell dhe i binde të gjithë qe je engjell, por sje Arbana.

Nga ana tjetër, Osmani e falënderon Limanin që këndoi këngën e tyre të preferuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...