Cmime te CMENDURA/ Ja sa ka kushtuar fustani i Arbanes qe ka veshur ne TOSKANA…

Të gjitha detajet rreth dasmës së Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt në Toscana duket se kanë mjaft interes për publikun.

Tundues ka qenë edhe fakt se Arbanën nuk e kemi parë ende si u duk nuse në ditën e saj speciale, ama detajet nga ceremonia dhe festa nuk kanë munguar.

Moderatorja ka publikuar së fundmi një foto, e cila është shkrepur ditët e qëndrimit të saj në Toscana dhe mban veshur një fustan mjaft të këndshëm.

Fustani është i markës Dolce & Gabbana dhe kushton 2935 euro.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...