“A po vjen ta thithësh njëherë?” Fansi i bën kërkesën e pazakontë në mes të koncertit, Luiz Ejlli i jep përgjigjen epike

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” Luiz Ejlli vazhdon të mbetet ende një ndër personazhet me të përfolur dhe më të suksesshëm të momentit.

Së fundmi, këngëtari bëri një turne koncertesh në SHBA, ku performoi para mijëra fansave të tij.

E teksa në rrjet qarkullojnë video të këngëtarit ku shfaqet duke bërë batuta me ta, një moment që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ishte kur një fans i ka bërë një kërkesë të pazakontë duke iu drejtuar me fjalët:

“A po vjen ta thithësh njëherë, se na u ça hunda vlla”.

Ndërsa përgjigja epike e këngëtarit ishte:

“E kam në xhep”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...