Këngëtarja shqiptare qëllohet me telefon në fytyrë gjatë koncertit (Video)

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, është goditur në fytyrë nga një telefon teksa ishte në një koncert në New York të dielën, pasi dikush nga publiku e gjuajti telefonin drejt skenës.

33-vjeçarja e pati një koncert në “The Rooftop në Pier 17” në kuadër të turneut të saj “Best F’n Night Of My Life”.

 

Siç shihet në një video në Twitter, artistja e “Back to You” ishte duke kënduar në mes të skenës kur dikush e goditi me telefon nga publiku.

 

Pas kësaj këngëtarja u ul në gjunjë menjëherë pasi dukej se kishte dhimbje. Adhuruesit e saj të gjithë reaguan në mbështetje të saj në rrjete sociale duke e dënuar këtë veprim të personit që e hodhi telefonin drejt Rexhës, shkruan Dailymail.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...