Dasma e “blinduar”, vjen më në fund reagimi i parë i Arbana Osmanit (FOTO)

Dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj që u mbajt këtë të shtunë në Toscana të Italisë ka marrë vëmendje maksimale në rrjete sociale e mediat rozë.

Edhe pse nuk mundëm ta shohim Arbanën nuse dhe Eduartin dhëndër,

detaje të ndryshme nga dasma janë shpërndarë nga personazhet VIP që ishin prezent në dasmë.

Sot, Arbana ka reaguar për herë të parë duke falenderuar ndjekësit e miqtë e saj për dashurinë që i kanë falur këto ditë speciale për ta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...