BETOHET KRYEBASHKIAKU I RI BENET BECI: SHKODRA ËSHTË E PARA

Benet Beci eshte betuar si kryetari i ri i Bashkise Shkoder. Beci nisi fjalimin e tij duke i uruar suksese keshilltareve, kryetarit te keshillit bashkiak dhe dy zv/kryetareve.

Beci tha se tani eshte koha per te filluar punen, per ti siguruar nje standart jetese me te mire cdo shkodrani. Beci tha se Shkodra do te jete gjithmone e para.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...