Zbulohet e verteta se kush eshte Alma Kaçi dhe si arriti të fusi në kurth Safet Gjicin

Alma Kaci eshte vajza qe futi ne kurth ish-kryebashkiakun e Kuksit, Safet Gjicin duke e filmuar ne zyren e tij.

Mendohet nje Alma e lindur ne Berat e rritur ne Fier banon ne Durres dhe i ben videot per te vendosur gjoba zyrtareve te lart te shtetit.

Burimet jo zyrtare thonë se vajza ka edhe video të tjera, ende të papublikuara me persona të njohur në Shqipëri. Alma Kaçi ka qenë e lidhur me zv.drejtorin e SHISH, Vladimir Elezi.

Ndërkohë Alma Kaçi ishte vajza që u përdor për të filmuar ish-drejtorin e Hekurudhës Genci Alizotin, në një komunikim erotik me telefon.

Genc Alizoti ish drejtori i hekurudhave u nda nga jeta në mënyrë të papritur në 2016. Një njeri pozitiv dhe me reputacion të mirë në qytetin e Durrësit.

Ai iku nga puna me opinionin publik kundër dhe më pas vdiq, pas një video masturbimi që kryente në zyrë dhe ja dërgonte të dashurës.

Ne kemi mësuar se Alma Kaçi gruaja 40 vjeçare e martuar në Durrës, është e njëjta që i ngriti kurthin edhe Alizotit, duke u hequr si franceze.

Madje hiqej edhe sikur ishte e dashuruar. Në atë kohë u fol se mund të ishte edhe e lidhur me bandat në Durrës, që donin të shtinin në dorë hekurudhën dhe sidomos vagonët për ti çuar për skrap, me vlera miliona euro.

Sipas gazetës Dita, bëhet fjalë për të njëjtën grua, e cila me sa duket e ka zanat peshkimin e zyrtarëve dhe më pas shantazhin lekë ose publikim të videos. Tashme SPAK e ka marrë në pyetje, dhe do i shkojë deri në fund skemave të përdorura nga Alma.K. që i ka marrë në qafë 2 zyrtarë të lartë dhe kush e di sa të vegjël.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...