Rezart Veleshnja bën deklaratën e fortë: Ka prezantues të njohur që bëjnë gjëra më perverse se Safet Gjici

Rezart Veleshnja ka bërë një reagim në rrjete sociale në lidhje me rastin e Safet Gjicit, të cilit i doli videoja duke kryer marrëdhënie intime në zyrë.

Rezart Veleshnja bën deklaratën e fortë: Ka prezantues të

“Safetit ja bënë, se këta bëjnë më shumë se Safeti, këta bëjnë o*gjitha po thuaj Safeti nuk iu desh më dhe takkk hajt t’ia lëmë Safetit. Atë gjë e bën çdo burrë, çdo mashkull, por fati i keq, i doli. Tani memet s’kanë të ndalur se shqiptari për kaq rron, se kemi dhe stres dhe shyqyr na del një rast i tillë po Safeti vërtetë është viktimë”, ka thënë ai.

Më tej Rezarti ka shtuar se ka pafund prezantues të njohur emisionesh të cilët janë perversë dhe bëjnë gjëra shumë të frikshme.

“Ne kemi prezantues të mëdhenj ekranesh, të njohur emisionesh që janë perversa dhe bëjnë gjëra shumë të frikshme, jo si kjo e Safetit. Bëjnë gjëra shumë të frikshme, ngatërrohen nëpër familje. Hajde, se do dalin dhe këto të tjerat. Kështu që kjo e Safetit ishte më vogla”, ka thënë aktori.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...