Nusja dhe dhëndri “mungojnë”, por si u veshën VIP-at në dasmën e Arbanës dhe Eduartit: Dalin fotot…

Dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj ka bërë zhurmë prej ditësh në media e rrjete sociale. Por kur dita e dasmës erdhi, fansat u ndeshën me “lajmin e keq” për ta.

Çifti ndaloi të ftuarit të ndajnë foto nga ceremonia.

Epo le të bëhet siç do çifti, ama foto të personazheve VIP të ftuar në dasmë nuk kanë munguar dhe i gjeni mëposhtë.

Siç e vini re, dasmorët kanë ndërruar veshjet, pasi pas ceremonisë, dasma është zhvendosur, në një tjetër ambjent ku do të mbahet festa.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...