Nuk është më beqar! Albi Nako zbulon publikisht partneren (VIDEO)

Albi Nako nuk është më beqar!

Koreografi i njohur ka zbuluar sot se është në lidhje dashurie, mirëpo nuk zgjodhi të tregonte asgjë më shumë. Teksa ishte i ftuar në “S’e luan topi”, atij iu kërkua që t’i dërgonte një mesazh partneres, e dedikimi na habiti.

”Tomi…”- kaq tha Albi, duke shkelur syrin te kamera.

Ky dedikim surprizoi edhe moderatoren, por Albi tregoi se nuk do të zbulojë asgje më shumë, pasi kërkon që lidhja të mbetet private.

“Jam bërë supersticioz, kur bëhen dedikime. Nuk e di pse. Është sikur të hanë në sysh, ti mbajmë ca gjëra për vete”- tha Albi.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...