Me gjestin më të bukur, Luizi sqaron më në fund raportin e Kiarës me të ëmën e tij

Në rrjet kanë qarkulluar shpesh lajme dhe aludime se nëna e Luizit nuk ka marrëdhënie të mirë me Kiarën, kjo pasi ajo mungoi në dasmën e tyre.

Mirëpo në një koncert të mbajtur së fundmi në Amerikë. Luizi ka vërtetuar të kundërtën. “Kurrë nënën time Kiara s’e idhnon, do t’i bëjë kafe, çaj me limon”, ka kënduar ai në skenë.

Kujtojmë se Luizi ndodhet prej ditësh në Amerikë me koncerte, ndërsa Kiara po merret me emisionin që nis së shpejti në Top Channel, “Kepi i VIP-ave”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...