Luizi ka sharë Valbona Memën pas krahëve? Këngëtarja refuzon kategorikisht t’i shkruaj

Valbona Mema ka zgjedhur të jetë pjesë e ‘E Diell’ teksa nuk ka lënë pa përmendur edhe lojën e ‘Big Brother VIP’.

Ndërohë që ajo i ka vlerësuar të gjithë banorët e future brenda shtëpisë është sfiduar gjithashtu nga Nevina.

Moderatorja i ka kërkuar Valbona Memës që të bëj një postim në rrjetin e saj social Instagram, ku t’I bënte tag Luizit dhe t’I thoshte se kishte fol për të pas krahëve.

Valbona nuk ka habitur aspak me përgjigjen e saj, teksa është shprehur kategorikisht kundër.

Kujtojmë që ajo dhe Luizi kanë krijuar brenda shtëpise por edhe jashtë një marrëdhënie shhumë të mirë me njëri-tjetrin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...