“I vetmi merak që më ngeli…”- Nuk ishte në dasmën e tyre, Luiz Ejlli ka dy fjalë për çiftin Arbana-Eduart

Të gjithë prisnim që rrjeti sot të mbushej me momente të bukura nga dasma e çiftit Arbana dhe Eduart.

Mirëpo diçka e tillë nuk ndodhi, pasi ishte vetë Arbana ajo që vuri në dijeni para dasmës të gjithë të ftuarit se nuk duhet të publikojnë detaje nga dasma në rrjet.

Megjithatë, ajo që dihet e sigurt është se Luiz Ejlli, personazh tashmë mjaft i njohur për publikun, nuk mund të ishte i pranishëm në dasmën e çiftit për shkak të angazhimeve profesionale.

Për mungesën e tij, ka folur vetë Luizi. Ai postoi një video në Instagram ku tregon se vetëm për diçka i ka ngelur merak që nuk është i pranishëm: Momentin e suspancës pasi Arbana do të pyetej nëse dëshiron ta marrë Eduartin për burrë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...