Enca bën një “premtim”: Po vij të shpëtoj muzikën shqiptare

Enca si duket ka vendosur të bëjë pak “pushim” nga pushimet tropikale dhe të fokusohet tek karriera e saj muzikore. Me ana të disa postimeve në Instagram ajo bëri të ditur se ka gati disa materiale muzikore që mezi pret t’i publikojë.

Korriku 2023 është koha kur ajo do të publikojë këngën e parë pas shumë kohësh që shënon edhe rikthimin e saj.

“Bëhuni gati, po vij të shpëtoj industrinë shqiptare të muzikës”, thotë Enca.

Më herët Enca zbuloi arsyen pse ka bërë një pushim kaq të gjatë në tregun muzikor, duke rrëfyer se ka patur nevojë për kohën e saj .

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...