Elvana me fustan të kuq e të gjatë, zbulon më shumë se ç’duhet dhe nuk do t’ia di fare

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive me projekte të ndryshme muzikore.

Së fundmi Elvana është shfaqur me një fustan të kuq e të gjatë.

Por, fustani është paksa transparent dhe ajo ka zbuluar disa pjesë të trupit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...