Ceremonia në Kishë: Arbana dhe Eduarti marrin urim special nga vetë Papa Françesku

Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë në martesë këtë të shtunë. Ceremonia u mbajt në Abazzio di San Galgano. Një moment që do të mbetet përgjithmonë në kujtimet e kësaj dite ishte një urim nga vetë Papa Françesku për çiftin. Bekime që vijnë veç njëherë në jetë.

Arbana ndryshoi dy fustante të shtunën. Një për ceremoninë në kishë dhe tjetrin për dasmën në mbrëmje. Eduarti gjithashtu dukej tejet elegant në petkun e dy kostumeve, të bardhin në kishë, të ziun në festën e mbrëmjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...