‘Arbana s’të ka ftuar, as ty as llullën’! Luizi komentueses: Valeria, mos më detyro ta…

Luiz Ejlli nuk ishte i pranishëm në dasmën e Arbanës dhe Eduartit në Toskana. Dasma përkonte me koncertet e tij në SHBA, e mungesa e tij u komentua gjerë e gjatë në rrjet.

Ka edhe nga ata persona që nuk e besojnë se shkak i mungesës ishin koncertet. Një prej tyre, komentoi në rrjet se Arbana nuk i ka ftuar, pra as Luizin dhe as Kiarën.

Luizi ndërhyri duke i thënë se s’ka mundësi teletransportimi nga Amerika në Itali, e po ashtu e paralajmëroi që të kishte kujdes me deklaratat.

Komenti: Ik ore debil se s’te ka fuar as ty as llullen.

Luizi: Valeria, nuk ka arritur akoma koha e teletrasportimit nga New York ne Toscana. Gjithsesi, kuides me fjalorin sepse ka mbaruar BB dhe mos me detyro te ta kthej sic e meriton.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...