69 vjeçari kërkon partnere: Jam inxhinier, e dua nga Fieri e poshtë

Një 69-vjeçar nga Fieri ka telefonuar këtë të Shtunë te “Aldo Morning Show” në Tv Klan pasi kërkon një partnere. Ai shprehet se bashkëshortja i ka vdekur prej një viti e gjysmë dhe ka nevojë për një person që të bashkëjetojë. Kërkesa e tij e vetme është që gruaja që do pranojë njohjen, të jetë nga jugu.

Enerik: Mua më ka ndodhur një fatkeqësi, më ka vdekur bashkëshortja prej një viti e gjysmë dhe dua të njihem me një njeri. Jam inxhinier në Fier, quhem Enerik.

Aldo: Ça moshe ke ti Enerik?

Enerik: 69 vjeç.

Aldo: Po fëmijët ku i ke?

Enerik: Fëmijët i kam në Itali.

Aldo: Të kanë thënë ata shiko baba njihu me ndonjë.

Enerik: S’kam probleme të tilla.

Aldo: Ça lloj njeriu kërkon se po shkon te 70.

Enerik: Dua një njeri të bashkëjetoj, e dua nga jugu. Këtej, nga Fieri e poshtë.

Aldo: Kërkon të vijë të jetojë me ty?

Enerik: Po, kam shtëpitë e mia. Po gjetët, të njihemi e të biem dakord.

Aldo: Ca inxhinieri je?

Enerik: Inxhinier nafte, kam shtëpitë e mia. Kam dy dhoma e një kuzhinë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...