Njeriu i zemrës do të këndojë bashkë me Elvanën në stadium, ja kush është

Një prej njerëzve më të afërt të këngëtares Elvana Gjata do të jetë pjesë e koncertit recital që do të mbahet më 22 qershor.

Ajo do të jetë motra e artistes, e cila është soprano dhe e ka ndihmuar shumë për koncertin. Këngëtarja tha se ka qenë motra që ja zbuluar e para talentin e saj.

Donaldi: Jemi shumë kuriozë a do të këndojë motra jote tek koncerti apo jo.

Elvana: Patjetër që do të jetë motra.

Donaldi: Do të këndojë?

Elvana: Po do të këndojë, padiskutim që asnjë kokërr leku. Motra është gjithashtu një mbështetje shumë e madhe, me motrën kemi punuar shumë pasi ajo është edhe profesoreshë e bel cantos, përveç se është soprano, ka punuar shumë me zërin tim, ka qenë e para që ka evidentuar zërin tim.

Romeo: Kush është frika jote më e madhe, motin kohën, se këto ditë po jetojmë si në Londër.

Elvana: Të them të vërtetën nuk kam frikë nga asgjë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...