‘Ik ore bëje vetë’, çfarë ndodhi në emision mes Elvanës dhe Romeos e Donaldit

Këngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata, do të jetë e ftuara speciale e këtij episodi në “Më lër të flas”. Në intervistën për Romeo dhe Donald Veshajn, artistja ka folur për koncertin e 22 qershorit, por gjatë xhirimeve kanë ndodhur edhe shumë skena komike.

Top Channel ka publikuar një video ku Romeo shihet duke prezantuar Elvanën, ndërsa ajo nuk e ka mendjen tek kamera.

Në një moment Elvana nxehet me Romeon dhe i thotë: “Ik ore bëje vetë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...