Falë fotos së Xhemit pamë pak nga vendi ku do mbahet dasma e Arbanës

Arbana dhe Eduarti do të mbajnë mbrëmjen e të shtunës dasmën e shumëpritur për të cilën po flitet prej kaq shumë ditësh.

Çifti do festojnë në privatësi të plotë dhe i kanë kërkuar të ftuarve të mos publikojnë asnjë foto apo video.

Një nga të ftuarat do jetë sigurisht edhe mikesha e ngushtë e Arbanës, Xhemi, e cila ka mbërritur sot në Toskanë.

Arbana ka postuar një foto të Xhemit teksa në sfond shihet edhe ambienti ku do mbahet dasma ndërsa vajzat po diskutojnë detajet e fundit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...