Sukseset e Luiz Ejllit nuk kanë fund, këtë herë do të hap koncertin e…

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP” si fitues, Luiz Ejlli po vazhdon të korrë sukses në fushën e tij, muzikën.

Tashmë këngëtari është një nga më të kërkuarit e pothuaj çdo ditë është i angazhuar në koncerte dhe në mbrëmje.

 

Madje, këtë herë atij i është besuar edhe hapja e koncertit të këngëtares së njohur, Elvana Gjata.

 

Sot këngëtarja zbuloi më shumë përsa i përket koncertit të saj që do të mbahet më 22 qershor në stadiumin “Air Albania”.

I pari do jetë Luiz Ejlli, e pas tij: Semi Jaupaj dhe Ardit Çuni.

Më pas në skenë do të ngjiten disa nga zërat më të mirë në vend, mes të cilëve edhe motra e këngëtares, Migena Gjata. Ata do të jenë Mc Cresha, Capital T, Ledri Vula, Migena Gjata, Dhurata Dora, Noizy, Ylli Limani, Bardhi, Gimmi O.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...