Pse Luizi nuk do të jetë në dasmën e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt?

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë më 17 Qershor në Toskana, Itali, ku do të marrin pjesë 120 të ftuar. Mirëpo mesa duket Luiz Ejlli nuk do të jetë pjesëmarrës në dasmën e tyre dhe kjo sepse në atë datë Luizi ka njoftuar se do të ketë një koncert në New York.

Me datën 17 qershor do të jem në New York. Mirë u takofshim. Ju puthi shumë të gjithëve!

Përveç koncerteve dhe projekteve të tjera atje, Luizi ka gjetur kohë që të takoj familjen e tij, e cila jeton në Amerikë prej disa vitesh. Këtë na e ka treguar së fundmi duke postuar në Instastory një foto me motrën dhe kunatin e tij. Dihet tashmë se motra, kunati, mbesat dhe nëna e tij jetojnë në Amerikë dhe ndër ta e vetmja që nuk u bë pjesë e surprizave të “BBV2” ndryshe nga pjesa tjetër e familjes, të cilët bënë një dalje publike, ishte motra e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...