Kjo është arsyeja pse Maria de Filippi u vesh me të bardha në funeralin e Silvio Berlusconi-t

Si një nga prezantueset më të vjetra të Mediaset, Maria De Filippi nuk mungoi në funeralin e Silvio Berlusconit.

Veshja me të bardha e De Filippi-t nuk kaloi pa u vënë re, mes zisë së mbi 10 mijë pjesëmarrësve. Po nuk ishte një zgjedhje e paqëllimshme.

E bardha është një ndër ngjyrat e preferuara të Berlusconit, i cili thoshte: “Vishuni me të bardha, sepse e zeza nuk e lejon dritën të kalojë”. Maria, si një mike e vjetër e tij e ka ditur mirë këtë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...