20 vjecarja genjeu ne Tik Tok se kishte kancer dhe mblodhi 37 mije dollar. Ja sa vite burg do denohet

Një vajz 20-vjeçare gënjeu në Tik Tok se po luftonte me kancerin e pankreasit dhe se kishte një tumor te madh dhe ka mbledhur 37,000 dollarë.

20 vjecarja u paraqit para një gjyqtari të mërkurën dhe u deklarua fajtor për vjedhje të shkallës së parë.

Ajo mund të përballet me deri 10 vjet burg.

Russo fillimisht u deklarua i pafajshëm për akuzën e vjedhjes nga mashtrimi i saj.

Mashtruesja e paturpshëm dokumentoi betejën e saj të sajuar me kancerin në faqen e saj në TikTok dhe në përditësimet e GoFundMe

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...