“Vinë gra të martuara, çuna…”/ Magji për të rënë në dashuri, astrologia: Ja shenjat që tregojnë se jeni prekur

Përdorimi i magjisë për të zgjidhur problemet është i lashtë sa vetë jeta. Por edhe pse jemi në vitin 2023, ritualet magjike për shërimin e një sëmundjeje apo realizimin e një dashurie, përdoret edhe sot.

Kryesisht në zonat periferike të vendit, ka persona të cilët pretendojnë se kanë aftësinë që me anë të disa ritualeve, të realizojnë gjëra që duken të pamundura.

Magjitë për dashurinë thuhet se janë ndër më të fuqishmet e më të rrezikshmet që kanë si synim ndryshimin e vullnetit të lirë.

E ftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, astrologia Elena Demollari deklaroi se ka shumë kërkesa dhe në vendin tonë, nga persona që kërkojnë ndihmën e magjisë për të zgjidhur problemet e tyre. Ajo tregoi dhe shenjat që tregojnë sen jë person ëhstë prekur nga magjia.

“Kam shumë kërkesa që më thonë bëj një parashikim për fatin, në lidhje me punën, dashurinë, fatin. Pjesa më e madhe janë vajza. Ka gra të matuara, por dhe çuna. Ka raste kur çiftet pas shumë vitesh ndahen. Besojnë se për këtë ndikon magjia e zezë.

Vitet e fundit është përhapur shumë magjia e zezë. Në momentin kur personi shikon në ëndër sikur ka vdekur, apo sikur bie nga lartësia dhe ka dridhje të trupit, kjo tregon efektin e magjisë që ndikon në jetën e tyre.” -tha Elena.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...