S**si shijon më shumë në jug apo në Tiranë? Flet ekspertja Zhaklin Lekatari

Blogeria e se ks it Zhaklin Lekatari në një intervistë për emisionin Ora Verore i është përgjigjur pyetjes thumbuese në lidhje me diferencën e marrëdhë nies se k su ale në Jug dhe Tiranë.

Se ksi shijon më shumë në Jug apo në Tiranë? Dhe ka ndonjë diferencë duke qenë se këtej ka jod?

Se ksi i mirë shijon kudo, shijon edhe ne mal. Mjafton që s eksin ta bësh me mendjen e hapur dhe me personin e duhur

Duke qenë se këtej ka jod dhe është kjo energjia verore, në plazh dashurohen më shumë, si mendon?

E vërtetë ndoshta nga ajo që je i zhv eshur je më i çliruar nga veshjet, je i nxirë, je në ditë pushimi, prandaj patjetër që mendërisht je më i prirur, që të përjetosh më shumë eksperienca pozitive.

Megjithatë duke parë që interesi ynë se ksual varet nga cikli ynë ho rmonal edhe përpos natyrës, faktorit ambiental.

Ndikon edhe cikli ynë ambiental, cikli ynë hor monal dhe mënyra sesi ne ndihemi vetë me trupin tonë ka të bëjë shumë me dëshirën që ne kemi për të kryer marrëdh ënie se k s uale prandaj edhe po edhe jo është përgjigjia e pyetjes tënde.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...