Pas kaq vitesh pritje, Luana më në fund e bën publik lajmin që të gjithë e prisnin (FOTO)

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca e ka bërë publik lajmin e shumëpritur.

Luana Vjollca rikthehet krejtësisht ndryshe në ekran.

Moderatorja dhe autorja zyrtarisht ia filloi sezonit te parë të “Love Island Albania’’.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo me një ‘Instastory’, duke shfaqur disa nga pjesët e xhirimeve të emisionit ku duket se Luana u kujdes deri në detajin e fundit.

Si do të pritet nga publiku dhe sa do të këtë shikueshmëri mbetet për tu parë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...