Iu grabit shtëpia! Gjyqtarja milionere qesh pas hekurave: Isha rehat…

Gjyqtarja Shpëtime Pitaku, banesa e së cilës u grabit të dielën nga persona ende të paidentifikuar, ka folur për mediat.

Nga pas hekurave të dritares së banesës, ajo u shpreh: “Jo nuk kisha, asgjë s’kisha. Isha rehat, nuk kishin çfarë më merrnin (qesh)”.

Ajo tregoi se banesa iu grabit të dielën por nuk kishte vendosur kamera pasi kishte një shtëpi normale. “As nuk më ka shkuar mendja të vendos kamera, një shtëpi normale kam”, ka deklaruar gjyqtarja Pitaku.

Denoncimi për grabitjen e banesës së saj është bërë nga bashkëshorti i gjyqtares, ai ka deklaruar në polici se grabitësit i kanë marrë një shumë të vogël parash dhe bizhuteri.

Bashkëshorti gjyqtares është shprehur se në atë moment nuk ka pasur njeri në shtëpi pasi kanë qenë në punë, mësohet se shuma e parave të grabitura është 2000 euro.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...