Ardit Gjebrea feston 60 vjetorin. Dalin pamjet nga festa e madhe(Video)

Ardit Gjebrea feston ditelindjen e 60. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea feston ditën e lindjes,

dhe për të gjithë familjen Gjebrea festa siç duket ka filluar që mbrëmjen e djeshme.

Duke iu referuar videove të postuara në Instagram-in e tij,

 

Arditi ka ndarë momente feste me familjarët dhe stafin e ngushtë të punës në Tv Klan.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...