Klodi i “Big Brother 3” ‘hap zemrën’: Isha i dashuruar, por e tradhtova

Sot në “Ftesë në 5 me “Bieta Sulon” ishte i ftuar Klodian Çela, ish-banori i “Big Brother 3”.

Ai rrëfeu se çfarë kishte ndodhur me jetën e tij gjithë këto vite, që nga momentet e vështira pas daljes nga spektakli e deri më sot.

Pas disa videomesazheve surprizë nga miqtë e tij, Lorik Cana, Jonida Maliqi, Dj Sardi e Alesio Aliaj, Klodi “hapi zemrën” edhe për jetën personale.

Ai i pohoi Bietës se ka qenë i dashuruar, por marrëdhënia ka përfunduar.

“Ndoshta e kam merituar se isha unë që tradhtova”, u shpreh i prekur ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...