Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj humbi një ndër njerëzit e saj më të shtrenjtë. I ati u nda nga jeta, duke lënë një boshkllëk të madh në jetën e familjarëve.

Së fundmi, Rudina ka bërë një postim shumë prekës në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto të të atit të ndjerë duke shkruar se e ka marrë shumë malli për të.

“…si i bëhet kur të merr malli shumë, shumë?”, ka shkruar aktorja.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...