“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi .

Mes tyre edhe kryeministri shqiptar Edi Rama i cili e përshëndeti kryeministren italiane në mënyrë shumë të dashur (dhe flagrante), siç shihet në këtë video të postuar në rrjetet sociale nga Aneta Zachová.

Përqafimi mes Ramës dhe Melonit ka bërë jehonë edhe në mediet italiane.

Corriere della Sera shkruan “Përshëndetja e përzemërt (dhe flagrante) e kryeministrit shqiptar Rama drejtuar Melonit.”

Siç shihet nga një tjetër kënd i filmimit, Meloni reagon pas përqafimit që i jep Rama nga pas.

Më poshtë videot e shpërndara nga gazetarët e pranishëm:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...