Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh mbeti e habitur kur iu tha se do të lindte një tjetër.

Ashton tregoi historinë e saj në faqen e saj, duke ndarë momentin kur po bënte ekon dhe mësoi se së shpejti do të bëhej nënë me gjashtë fëmijë nën gjashtë vjeç.
Ashton ishte tashmë nënë e dy cifteve të binjakëve kur vendosi të provonte për një fëmijë tjetër.

Herën e fundit ajo ka prezantuar vajzat e saj binjake dhe të gjithë e kanë pëlqyer atë postim.

Ndërsa kësaj radhe për ta patur të dokumentuar vidjon e ekografisë së shtatëzanisë së saj të re Ashton habit të gjithë madje edhe vetë ajo nuk e priste përgjigjen e mjekut.

Mjeku i tha se shoh dy beba ne ekran jo vetem nje.

Tashme rasti i saj me 3 cifte binjakësh njëri pas tjetrit duket një rast i rrallë.

Komentet nga ndjekësit e saj ishin pafund mbështetës dhe vetëm me urime për ngjarjen e pabesueshme.

Dy vajzat e saj binjake tashmë janë 4 vjec dhe dy binjakët djem nga 2 vjec dhe ajo ka një tjetër shtatëzani me binjak.

Në rastin më të mirë ajo do të ketë 6 fëmijë të gjithë nën 6 vjec.

Komentet për të ishin :

“Zoti të bekoftë!”

“Unë nuk mund të merrem dot as një grup binjakësh!”-shkroi nje grua.
“Kjo është ajo që thashë edhe unë kur mora vesh se isha shtatzënë me setin tim të dytë të binjakeve ,” u përgjigj Ashton.

“Zot, Më shumë fuqi për ty!” ka shkruar dikush tjetër.
Ashton iu përgjigj: “Një set ishte gjithçka që kisha planifikuar edhe vetë!”

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...