Kjo nuk pritej prej tij, Bledi Mane habit me komentin për moderatoren e njohur shqiptare

Gazetari Bledi Mane është i njohur për komentet dhe opinionet e tij paksa thumbuese për shumë nga personazhet e njohura.

Ai u vendos në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e tij në formatin e njohur “Big Brother VIP”.

Shpesh herë gazetari e ka përmendur moderatoren e njohur, Bora Zemani duke e cilësuar atë si një moderatore të zonja dhe se shumë mundohen të ndjekin udhën e saj.

Së fundmi Bledi ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto me të, teksa shkruan:

“Borën e duam në çdo stinë!”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...