Ishte në Top Channel duke kënduar, Mihrije Brahës i ndodh e papritura: Djali me nusen…

Banesa e këngëtarëve të njohur, Naim Abazi e Mihrije Braha, në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në datën 10 maj por lajmi është bërë publik ditën e djeshme në media.

Dëmet nuk kanë qenë të vogla pasi kati i dytë i banesës është shkrumbuar i gjithi dhe është kthyer i pabanueshëm.

Ditën e sotme Mihrije ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ku tregoi se si e mori vesh se shtëpia e saj ishte përfshirë nga flakët.

Këngëtarja tha se tani janë shumë mirë dhe ditët e vështira kanë kaluar.

“Ditët e para ishim të traumatizuar. Ajo që kuptuam ishte sa vlerë ka jeta e njeriut, pjesa tjetër rregullohet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...