Shperthen ne flake shtepia e Mihrije Braha dhe Naim Abazi… foto

Ne prishtine shtepia e Naim Abazi e Mihrije Braha ka shperthyer ne flake por fatmiresishte nuk ka pasur te lenduar ne njerez.

Mesohet se problemi ka ardhur nga energjia elektrike pasi tensioni ishte i larte dhe ka shkatuar zjarr ne shtepine e artisteve.

Brenda shtepis ishte djali i tyre dhe partnerja por fatmiresisht nuk ka pasur lendime.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur ngjarjen.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...