‘Ja kam frikën Luizit’, Genta Gjalpi flet për çiftin: Kiara sakrifikon për lidhjen

Genta Gjalpi e ftuar së fundmi në emisionin “Natën me Aulonën” ka bërë një parashikim për çiftin më të komentuar të momentit, Luizin dhe Kiarën.

Genta u shpreh se ia ka frikën Luizit sepse është i paqëndrueshëm ndërsa për Kiarën tha se ajo do sakrifikojë për lidhjen.

“Unë kisha frikën e Kiarës, tani kam frikën e Luizit. S’më duket i qëndrueshëm. Nëse do ndahen do ndahen për shkakun e Luizit. Femra nuk ndahet asnjëherë, femra ndahet vetëm kur shkon diçka në ekstrem, femra sakrifikon shumë për një lidhje. Ndërsa mashkulli ikën. Sidomos mashkulli Gaforre (Luizi është shenja e Gaforres) ikën dhe nuk jep shpjegim kurrë”, tha Genta.

Mbi 50 persona përfundojnë në spital, dyshohet se u helmuan nga uji

Persona të moshave të ndryshme, janë paraqitur në qendrën shëndetësore të fshatit Gjoricë në Bulqizë, me shenja helmimi. Mësohet se personat e paraqitur janë të...

‘Shpresa e fundit ishe ti’! A është kënga e re e Luiz Ejllit sërish dedikim dashurie për Kiarën?

Fituesi i “Big Brother VIP 2” Luiz Ejlli tashmë do të vijë me një tjetër këngë, e cila padyshim pritet me shumë padurim nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...